31 января 2013

Акцизний податок на операції з цінними паперами: актуально про головне

Юристи та адвокати Юротат проаналізували практику щодо акцизного податоку на операції з цінними паперам.

Зважаючи на те, що з 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України від 06.12.2012 № 5519-VI  "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів",  в центрі головних баталій опинилась основна новація Закону - запровадження акцизів на операції з цінними паперами в Україні.

В уряду є бажання використовувати податкові інструменти, щоб змусити працювати фондовий ринок. І хоча саму цю ідею можна тільки вітати, про методи, якими Податкова служба хоче цього добитися, такого не скажеш.

Так, зокрема даним Законом вводиться особливий акцизний податок на прибуток та затверджено порядок оподаткування податком на прибуток операцій з ними.

Таким чином, особливо актуальними є  питання   визначення платників, ставки податку,  порядку оподаткування.

 

Чого ж очікувати від нововведень законодавця: перспективи чи чергового обтяження?

Насамперед варто зауважити, що  згідно з пп. 14.1.4. ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) акцизний податок − непрямий податок на споживання окремих видів товарів (продукції), визначених ПКУ як підакцизні, що включається до ціни таких товарів (продукції), а також особливий податок на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами.

Визначення акцизного податку  в даному випадку  є не  зовсім доречним, оскільки  перелік об’єктів, які підпадають під дану категорію ПКУ чітко встановлює, а операції з цінними паперами ніякого відношення  практично до цієї категорії не мають.

Стосовно платників акцизного податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами, то такими  є

  • фізична або юридична особа
  • резидент або нерезидент (у тому числі їх відокремлені підрозділи),

 

які проводять операції з деривативами або з продажу, обміну або інших способів відчуження цінних паперів.

 

Перелік суб’єктів, що не є платниками особливого податку з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами

Варто зазначити, що даними змінами встановлюється перелік суб’єктів, що не є платниками особливого податку з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами, до яких власне відносяться:

  • центральні органи виконавчої влади та їх територіальні органи,
  • державні установи  та організації, що не є суб’єктами підприємницької діяльності та ін.

 

База оподаткування акцизного податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами

У відповідності  до  п. 214.8 ст. 214 ПКУ базою оподаткування акцизного податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами є договірна вартість цінних паперів, або деривативів, визначена у первинних бухгалтерських документах за будь-якою операцією з продажу, обміну або інших способів їх відчуження.

При цьому, договірною вартістю є ціна, що встановлюється за домовленістю сторін між продавцем (виробником) та покупцем (споживачем)  певної продукції.

 

Розмір ставок податків за операціями з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами

Кульмінаційним моментом податкових новел є визначення розміру  ставок податків за операціями з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами, а саме:

  • 0% від суми операції з продажу на фондовій біржі цінних паперів та операції з деривативами;
  • 0,1% від суми операції з продажу поза фондовою біржею цінних паперів, що включені до біржового реєстру;
  • 1,5% від суми операції з продажу цінних паперів поза фондовою біржею, що не включені до біржового реєстру;85 грн. на укладений дериватив поза фондовою біржею.

 

Відповідно до даних змін податковим агентом за цими операціями є відповідний торговець цінними паперами (у т.ч банк), який здійснює такі операції на підставі договору та на якого покладений обов’язок нарахування, утримання та сплати акцизного податку до бюджету від імені та за рахунок особи з доходів, що виплачуються такій особі, вести податковий облік, подавати податкову звітність податковим органам та нести відповідальність за порушення його норм у порядку, передбаченому ПКУ.

Так, ставка податку на прибуток підприємств щодо об'єкту оподаткування за операціями з цінними паперами та деревативами встановлена на рівні 10%.

Варто зазначити, що Міністерством фінансів України було схвалено Положення про фондові біржі, основним нововведенням якого, є встановлення порядку визначення біржового курсу цінного паперу.

З прийняттям Закону  та введенням акцизу на податок з операцій з цінним паперами, нульова ставка податку на біржові операції застосовується лише у випадку розрахунку біржового курсу за цим періодом відповідно до вимог вищевказаного Положення.

Таким чином, врегулювання даної процедури розв’язало проблему з визначенням ставки податку за операціями з цінними паперами. 

 

Торгівля на фондових біржах, стає більш  вигідною

Згідно із запропонованими змінами, торгівля на організованому ринку, тобто на фондових біржах, стає більш  вигідною. Натомість, проведення операцій за межами фондової біржі - навпаки, що зумовлено  більш високими податками.

Розуміючи  наміри держави сприяти розвитку фондового ринку,  невирішеними залишаються  ключові проблеми: наявність привабливих активів і проблеми із захистом корпоративних прав.

Запровадження даного податку, було взято із досвіду Франції та існуванням так званого гербового збору в ряді інших країн. Однак, доречність таких аналогій  викликає сумніви.

Експерти вважають недоцільним  таку «імплементацію», оскільки гербовий збір - це по суті, плата бізнесу за утримання державою інфраструктури фондового ринку. Український же акциз навряд чи буде витрачатися на ті ж потреби. Навпаки, складається враження, щовводячи його, Державна податкова служба України тим самим ставить виклик тим, хто почував себе комфортно, торгуючи поза фондовим, створюючи найбільш  невигідні умови.

Набрання чинності будь-яких положень Податкового кодексу, як власне і будь-які зміни до нього повинні вноситися завчасно.  Як свідчить  вітчизняний досвід, цього не має по суті.  Це означає масу зусиль для бізнесу - від налагодження нових систем до навчання персоналу новим правилам,  до того  ж на це  потрібен і час. Можливо, потрібно згадати про наявність формалізму у вигляді положень, яких потрібно дотримуватися. Закріплений в Податковому кодексі принцип стабільності податкового законодавства є одним з таких правил.

 


 

Для отримання кваліфікованої допомоги в галузі оподаткування звертайтеся до юристів та адвокатів нашого юридичного бюро